DIY- Z nepoužívaných džínsov kraťasy

Neviem ako vy, no ja tak nerada nosím rifle . Sú mi buď trošku malé alebo o čosi väčšie a takmer vždy krátke. A tak som pár riflí vyradila a odložila niekam, kde som na ne nedovidela .

V poslednej dobe som sa ale tak nudila, že som sa rozhodla z jedných riflí, ktoré som už dlho na sebe nemala, urobiť kraťasy .
Čo potrebujete :  rifle, nožničky, pinzetaOdstrihnite najprv menej a potom už len dopasujte.  Strih nemusí byť rovný, keďže budeme konce ešte roztrapkávať , prípadné nedokonalosti nebude vidno. 


Ďalej už stačí iba roztrapkať konce pinzetkou :)  :) Tiež môžete spraviť pár ďalších dierok, ktoré potom tiež roztrapkáte .
A tu je výsledok :)

Komentáre

 1. No tak něco podobného potkávám na hodně holkách a přijde mi to hrozně nevkusné, až jakoby nevhodné. Ale tak ať si každý nosí, co se mu líbí :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno tak myslím si že občas trošku zmeny nezaškodí a 100 ludí 100 chutí. Nemôže sa každý obliekať podľa názoru jedného človeka :) takže s tým súhlasím, že nech každý nosí čo sa mu páči :) a ďakujem za komentár :)

   Odstrániť
 2. Świetny post <3 bardzo mi się podoba :* oraz super blog :) obserwuję i zostaję tu na dłużej :D zapraszam http://mysterious-natalia.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mám rada DIY a pretváranie už nenosených vecí! Ja sa tiež prikláňam k babám že mi tie diery prídu už trochu too much a to ja som celkom extravagantný človek ale hlavné je, že sa to páči tebe!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE


  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Staré rifle som takto pretvorila vždy s mamkou keď som bola mladšia 😉

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja moje prvé čo som skrátila pred pár rokmi vyzerali hrozne :D vôbec som tie nitky nevyťahala :) a čakala som že sa to samo spraví :D no aj tak som ich nosila :D

   Odstrániť
 6. Ty díry tam být nemuseli, jinak si myslím, že to je skvělý nápad :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára