@VITACOCO Prečo milujem práve tento kokosový olej a použitie


Na úvod by som chcela napísať, že táto ako aj každá recenzia doteraz, ktorú som napísala je 100 % úprimná a nikdy mi nikto neplatil za reklamu.

VITACOCO coconut oil je normálny kokosový olej ako každý iný. Čo ho však robí, aspoň pre mňa výnimočným je jeho
vôňa. Je kokosová samozrejme ale to je tak krásna vôňa, že som sa naozaj zamilovala.
Prvý kokosový olej som si kúpila pred pár rokmi, keď som žila ešte v Bratislave. Ale naozaj si nepamätám, že by takto nádherne voňal. 

Ak nemáte skúsenosti s kokosovým olejom a neviete ako si ho vybrať dajte si pozor či kupujete ten správny. Musí byť 100%tný a za studena lisovaný.

Všeobecne sú kokosové oleje multifunkčné .

1. Dá sa použiť ako odličovadlo

Malé množstvo kokosového oleja vie krásne odlíčiť make up. Ale pozor neprežente to s ním inak budete mastné ešte aj na druhý deň.

2. Vyživuje a zvlhčuje pokožku tela

Je úžasný na suchú pokožku. Čo je menšie mínus je jeho slabá vstrebateľnosť. Ale to sa dá ustrážiť tak, že si budete dávať len malé množstvo a poriadne ho zapracujete do pokožky. 3. Používa sa aj na vlasy

Na youtube som videla jednu babu ako si kokosový olej dala do celej dĺžky vlasov a potom si farbila vlasy na blond. Toto som zatiaľ neskúšala ale vraj ich nemá také zničené. Ja som si ho neskúšala ešte dať na vlasy lebo sa trošku bojím. Ale ak vyskúšam určite dám vedieť . :)

4. Dá sa s ním variť, piecť a vyprážať 

Áno dá. Ale ani toto som neskúšala, no kúpim si ešte jeden trošku lacnejší a skúsim aj to.

5. Vyrob si z neho píling

kokosový píling - zmiešate kokos s kokosovým olejom a máte perfektný jemný píling, ktorý nedráždi vašu pokožku a po ktorom sa už nemusíte natierať .

kávový piling - väčšie množstvo obyčajnej kávy si dáte vylúhovať, potom vylejete vodu a zrnká necháte vyschnúť. Zmiešate tieto zrnká s kokosovým olejom a máte ďalší perfektný a prírodný píling.


Tento kokosový olej vonia ako skutočný kokos. Taký, ktorý si kúpite a doma ho rozlúpite . Bol dosť drahý- stál ma 10 libier ale za tú krásnu arómu a kvalitu mi to stálo :) 

CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Ďakujem veľmi pekne za každý komentár :)