Nedostatky, ktorými sa celebrity pýšia. Ale nie všetky.

Všetci máme na svojom tele niečo s čím nie sme spokojní. Ak nie, ste šťastná osoba.Aj celebrity sú len ľudia. Je však pravda, že na nich tlačia médiá aby vypadali dobre. Niektorí to riešia plastickými operáciami a  iní sa zase snažia so svojich nedostatkov spraviť prednosti. Aspoň, čo som si všimla ja. :) Alebo sú aj takí známi ľudia, ktorí sa snažia zvýraznením svojich predností potlačiť nedokonalosti. 

MADONNA

Narodená 1958 má čo to už za sebou. Jasné,že je staršia a preto sa jej tvár mení ale s tými zásahmi do svojej pokožky to prehnala. Vyzerá opuchnuto a vôbec nie prirodzene. Na prvý pohľad si človek všimne, že na jej tvári nie je niečo v poriadku.
Rok 2010MEGAN FOX

Čo preboha viedlo túto ženu k plastike ? Neviem. Zrejme sa Megan nepáčili jej líca kedže si ich musela dať vyplniť a tiež pery, ktoré už aj tak mala veľmi pekné.Fotky na ľavo sú tie ako Megan poznáme, ale aj tak prirodzenosť je len prirodzenosť. Niekedy nechápem prečo plastické operácie tak priťahujú pozornosť. Po tom ako sa Megan podrobila týmto operáciám stala sa slávnejšia. Aj keď bola pekná prirodzená, zrejme pre verejnosť nezaujímavá.

MILEY CYRUS

V poslednej dobe o Miley počujeme viac a viac, vďaka dobrému marketingu a skvele nakopnutej kariére. Pozerala som pár interview v ktorých pôsobila viac než vyrovnane.

Má Miley nedostatky ? Podľa mňa áno. Hlas. Má ho krásny keď spieva, veľmi charakteristický a plný energie. Ale v bežnej reči sa mi zdá príliž hrubý.

Hovorí sa tiež o Miley, že je príliž chudá a tiež, že nemá prsia. Ona si ale ťažkú hlavu z toho nerobí. Chce ukázať celému svetu, že neprirodzene veľké prsia a umelé zadky nemusia byť symbolom krásy. Okrem toho jej trošku odstávajú ušká a tak ako skoro každý aj ona má akné.


Napriek tomu všetkému Miley pôsobí dojmom, že tieto veci nerieši a nesnaží sa ich ani zamaskovať. Neskutočne jej fandím.


LADY GAGA

U Gagy nikdy nevieme čo nové prienie. Nedávno sa odmlčala na dlhšiu dobu kvôli zdravotným ťažkostiam. Tiež sa písalo, že v roku 2013 zomrie. No toho sa už popísalo.

Pamätám si na jej začiatky. Už vtedy som vravela mojej sestre, že si myslím, že táto žena to dotiahne poriadne ďaleko. V začiatkoch sa z nej ešte snažili spraviť krásku, keď však Gaga vzala kariéru do vlastných rúk, a rozhodla sa ukázať aká naozaj je, zožla úspech. A mne je to veľmi sympatické.

AMANDA BYNES

O Amande toho moc neviem ale musela mať vážne psychické problémy. V Amerike to je bežné, že slabé osobnosti sa nedokážu vyrovnať s ohováraním a podliehajú predstave, že sa chcú páčiť. Ale myslím , že v takmer všetkých prípadoch to vyzerá hrozne.


Určite ju poznáte z rôznych filmov, kde skôr stvárňuje chlapčenský typ dievčaťa.A takto dopadla teraz. Drogy, alhokohol a plastiky.


KEIRA KNIGHTLEY

Krásna herečka, talentovaná a zaujíma niekoho, že má malé prsia ? Asi len neprajníkou. Ale verím tomu, že má toľko peňazí na to aby si ich dala spraviť. Som rada, že sú aj celebrity , ktoré majú rozum.NICKI MINAJ

Hovorí sa, že na tejto žene nie je takmer nič prirodzené. Umelé prsia, zadok, všetko. Videla som video, kde jeden chlapec vypadal ako ona a dokonca tak aj rozprával. Boli nejaké dohady, či Nicki nie je náhodou mužského pohlavia. Neviem o tom že by sa to potvrdilo. Slávni ľudia čelia takýmto rôznym odhaleniam novinárov ale či je to pravda sa asi nedozvieme. 

Niektorá z nás by brala veľký zadok za nedostatok. V Amerike si z toho robia biznis :) No ktorá z vás by si dala spraviť umelý zadok??????? :D 

HEIDI MONTAG

Ak ste videli všetky série reality show The Hills Heidi určite poznáte. Jej premena bola síce postupná ale aj tak nepríjemná. Z mladého trošku naivného dievčaťa plného života sa stala preplastikovaná barbie.

Pri operáciach takmer zomrela a zaplatila za svoju hlúposť pooperačnými bolesťami. Po istej dobre priznala, že jej chýba jej pôvodné telo.


Nepáčil sa jej jej zadok, odstávajúce uši a malé poprsie tak si ho dala zväčšiť. Na obrázku je označené, čo všetko si dala operovať.

OWEN WILSON

Neskutočne sympatický herec. Jeho filmy mám rada, lebo viem že si pri nich oddýchnem. Ako prvé vám do očí padne jeho nos. Veľký a krivý. No jemu sa hodí je pre neho charakteristický a je to proste Owen.

Z tohto mi vyplýva len jedno. Každý sme sa narodili nejaký a mali by sme sa s tým zmieriť. Veľký nos, malé prsia, veľký zadok, odstávajúce uši a neviem čo ešte. Máme to šťastie, že nás nehodnotí celý svet ako všetky celebrity. Bohvie aké by boli naše myšlienky,keby sme boli pod takým tlakom ako oni . Ale jedno je isté . Príliž veľa zásahov do nášho tela nikdy nevypadá dobre. Často sa sami nevieme dobre ohodnotiť a potom to tak aj dopadne.


CONVERSATION

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Ďakujem veľmi pekne za každý komentár :)